ГАРАНТІЯ, ПОРЯДОК ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Гарантійні зобов'язання. Ми, як офіційні постачальники, безпосередньо зацікавлені у продажу лише якісного товару! Кожен відлякувач або знищувач перед відправкою проходить передпродажну перевірку! На всі прилади дається гарантія від 6 місяців до 2 років. Якщо прилад має серійний номер - до нього додається гарантійний талон і на нього наклеюється гарантійна наклейка, якщо серійного номера немає - лише наклеюється гарантійна наклейка. У разі поломки - телефонуйте нам і надсилайте несправний прилад до нашого сервісного центру (м. Боярка, відділення Нової Пошти №3). Гарантія подовжується на той термін, протягом якого прилад знаходиться в ремонті.

Увага! Гарантійному ремонту не підлягають прилади, у яких є механічні пошкодження, сліди самостійного ремонту або удару, а також якщо пошкоджена гарантійна наклейка. Затоплення, надмірний нагрів або переохолодження, удар струмом, псування електроніки електролітом батарейок, що потекли, використання сторонніх аксесуарів (наприклад, неоригінальних зарядок) також позбавляє Вас права на безкоштовний ремонт.


Порядок обміну. Якщо товар Вам не підходить, наприклад, потрібен відлякувач з більшою площею дії, то Ви можете протягом 14 днів з дня покупки обміняти придбаний товар на іншій з компенсацією різниці вартості. Обов'язковою умовою обміну є збереження видаткових документів (чека або накладної), упаковки, комплектності і товарного вигляду (прилад та його коробка не повинні мати слідів використання - бруду, подряпин і т.п.). Якщо Ви знаходитеся в Києві, то Вам достатньо зателефонувати нам і привезти товар на обмін до нашого офісу. Якщо Ви знаходитеся в іншому місті України – потрібно зателефонувати нам і відправити товар в м. Боярка, на відділення Нової Пошти №3. Після його отримання та перевірки ми протягом 1-3 днів висилаємо інший товар, згідно домовленості з покупцем. Різниця вартості товарів, якщо така буде, відшкодовується на банківську карту або післяплатою. Вартість всіх пересилань пов'язаних з обміном товару оплачує покупець!

Увага! Не надсилайте товар післяплатою! У відділенні Нової Пошти немає умов для повноцінної перевірки присланої посилки, тому посилка з післяплатою буде просто повернена назад відправникові.


Порядок повернення. Якщо з якої-небудь причини товар Вам абсолютно не підходить, то Ви маєте право протягом 14 днів з дня покупки повернути товар і отримати назад свої гроші. Якщо Ви знаходитеся в Києві, то вам достатньо зателефонувати нам і привезти товар на повернення до нашого офісу. Якщо Ви знаходитеся в іншому місті України – потрібно зателефонувати нам і відправити товар в м. Боярка, на відділення Нової Пошти №3. Після його отримання і перевірки ми протягом 1-3 днів повертаємо гроші на Вашу банківську карту.

Увага! Повернення можливе за умови, що покупцем збережені видаткові документи (чек або накладна), упаковка, комплектність і товарний вигляд (прилад та його коробка не має слідів використання - бруду, подряпин і т.п.). Не повертайте товар післяплатою! У відділенні Нової Пошти немає умов для повноцінної перевірки присланої посилки, тому посилка з післяплатою буде просто повернена назад відправникові.