ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ

Оплата готівкою (для фізичних осіб):

- безпосередньо при отриманні товару.
- грошовий переказ на банківську карту.

Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб):

- попередньо по телефону або електронній пошті обумовлюється склад, вартість і термін постачання замовлення.
- покупець електронною поштою надає реквізити організації на яку слід виставити рахунок.
- ми виставляємо рахунок і відсилаємо електронною поштою його копію.
- покупець сплачує рахунок і висилає нам електронною поштою копію довіреності на отримання товару.
- після надходження грошей на розрахунковий рахунок ми відвантажуємо товар. Разом з товаром покупцю надається: оригінал рахунку, видаткова накладна в 2-х примірниках (для платника ПДВ - реєструємо податкову накладну), або копії свідоцтв (витягів) про державну реєстрацію і про сплату єдиного податку, копії сертифікатів та інших документів (за запитом).
- після отримання товару покупець розписується в видаткових накладних (підпис в довіреності на отримання товару і видаткових накладних повинен бути ідентичним) і повертає один примірник видаткової накладної і оригінал довіреності. Повернення видаткової накладної і довіреності може бути здійснене листом (адресу, на яку слід відправити лист, буде вказано у видаткових документах).


Замовлення можна забрати самостійно в Києві (за попередньою домовленістю) або отримати через "Нову Пошту".

Доставка "Новою Поштою" здійснюється як по передоплаті, так і з післяплатою (тобто з оплатою при отриманні). Час пересилання визначається перевізником і зазвичай становить 1-2 дні. Вартість пересилання залежить від вартості товару, дальності транспортування, наявності післяплати і визначається перевізником.

Порядок пересилання товару післяплатою "Новою поштою":

1. Покупець повідомляє нам телефоном або через сайт (кнопка "КУПИТИ") найменування та кількість потрібних йому відлякувачів та знищувачів, свої ПІБ, місто і номер відділення "Нової пошти", а також свій контактний телефон (мобільний);
2. Ми відправляємо посилку до вказаного міста на вказане відділення "Нової пошти" та повідомляємо покупцю номер товаро-транспортної накладної за яким можна буде отримати посилку;
3. Після прибуття (про що "Нова пошта" повідомляє покупця СМС-повідомленням) покупець йде до відділення "Нової пошти" і отримує посилку з оплатою заявленої вартості, а також транспортних послуг згідно з прейскурантом перевізника.

Увага! Для отримання посилки покупець повинен буде повідомити співробітнику "Нової пошти" номер товаро-транспортної накладної, а також мати при собі документ що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення). У випадку відправлення вантажу на юридичну особу, необхідно додатково мати довіреність від фірми на право отримання даної посилки.

Пересилання відлякувачів та знищувачів шкідників здійснюється в усі міста України!