ВІДЛЯКУВАЧ КРОТІВ AGDZ-01


AGDZ-01
натисніть на картинку щоб збільшити
AGDZ-01AGDZ-01

Ціна:
320 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими
AGDZ-01 - це недорогий електронний пристрій, який допоможе прогнати кротів з ділянки. Принцип його роботи - періодичні вібрації електромеханічного елементу, що створює неприємний і лякаючий ефект для підземних шкідників і змушує їх протягом декількох днів йти в спокійніше місце, подалі від відлякувача. Інтервали між вібраціями постійні.

Відлякувач має легкий пластиковий корпус, який не схильний до корозії. Джерело живлення AGDZ-01 - батарейки, які забезпечують стабільну роботу приладу, незалежно від погодних умов. У відлякувачі передбачений висувний батарейний відсік, завдяки чому можна легко і швидко міняти розряджені елементи живлення без викопування із землі всього відлякувача.

Для початку роботи необхідно відкрутити верхню кришку, вставити батарейки з урахуванням полярності, закрутити кришку до упору і встановити відлякувач вертикально в землю таким чином, щоб кришка знаходилася над рівнем землі. Жодні додаткові налаштування не потрібні.

Увага! При настанні заморозків з відлякувача рекомендується виймати батарейки (це продовжить термін служби приладу і обереже його від можливого пошкодження електролітом з розряджених елементів живлення). Відразу після установки відлякувача ущільнить ґрунт навколо нього якомога сильніше (це забезпечить максимально щільний контакт пристрою з ґрунтом, і, відповідно, максимальний радіус дії).

Комплект постачання:

- відлякувач кротів;
- батарейки (3 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 800 кв.м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса ні
тип батарейного відсіку висувний
тип віброгенератора електромеханічний
частота вібрації ~400 Гц
інтервали між вібраціями ~90 с
тривалість вібрації ~3 с
тип і кількість батарейок D, 3 шт.
ресурс 1 комплекта батарейок н/д
габаритні розміри Ø7,0х29,5 см
вага (без батарейок) 100 г
країна - виробник Китай
гарантійний термін 6 міс.