ВІДЛЯКУВАЧ КРОТІВ НА СОНЯЧНІЙ БАТАРЕЇ AGTZ-01


AGTZ-01
натисніть на картинку щоб збільшити
AGTZ-01AGTZ-01

Ціна:
390 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими
AGTZ-01 - це спеціальний електронний пристрій, який допоможе прогнати кротів з ділянки. Принцип його роботи - періодичні вібрації електромеханічного елементу, що створює неприємний і лякаючий ефект для підземних шкідників і змушує їх протягом декількох днів йти в спокійніше місце, подалі від відлякувача. Інтервали між вібраціями постійні.

Відлякувач має легкий алюмінієвий корпус - ногу з віброгенератором і пластиковий капелюшок з сонячною панеллю і акумулятором. Оскільки джерелом живлення AGTZ-01 є сонячна батарея, це звільняє користувача від необхідності купувати дорогі батарейки.

Для початку роботи необхідно встановити ногу вертикально в землю, з'єднати контакти ноги та капелюшка і встановити капелюшок на ногу. Оскільки відлякувач не герметичний, дуже важливо, щоб капелюшок відлякувача знаходився над рівнем землі. Жодні інші додаткові налаштування не потрібні.

Увага! При настанні заморозків відлякувач потрібно виймати із землі та від'єднувати віброгенератор від сонячної панелі. Відразу після установки відлякувача ущільнить ґрунт навколо нього якомога сильніше (це забезпечить максимально щільний контакт пристрою з ґрунтом, і, відповідно, максимальний радіус дії).

Комплект постачання:

- відлякувач кротів;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 800 кв.м
матеріал корпуса алюміній / пластик
водостійкість корпуса ні
тип батарейного відсіку нерухомий
тип віброгенератора електромеханічний
частота вібрації ~400 Гц
інтервали між вібраціями ~90 с
тривалість вібрації ~3 с
тип і кількість батарейок сонячна батарея
час роботи від 1 заряду н/д
габаритні розміри Ø16х44 см
вага (без батарейок) 215 г
країна - виробник Китай
гарантійний термін 6 міс.