ВІДЛЯКУВАЧ КРОТІВ LEAVEN LS-997P


LS-997P
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-997PLS-997P LS-997PLS-997P

Ціна:
519 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-997P - це бюджетний електронний пристрій, який допоможе прогнати кротів з ділянки, городу, газону. Принцип його роботи - періодичні вібрації електромеханічного елементу, що створює неприємний і лякаючий ефект для підземних шкідників і змушує їх протягом декількох днів йти в спокійніше місце, подалі від відлякувача. Інтервали між вібраціями постійні.

Відлякувач має міцний пластиковий корпус, який не схильний до корозії. Джерело живлення LS-997P - батарейки, які забезпечують стабільну роботу приладу, незалежно від погодних умов. У відлякувачі передбачений висувний батарейний відсік, завдяки чому можна легко і швидко міняти розряджені елементи живлення без викопування із землі всього відлякувача.

Для початку роботи необхідно відкрутити верхню кришку, вставити батарейки з урахуванням полярності, закрутити кришку до упору і встановити відлякувач вертикально в землю. Жодні додаткові налаштування не потрібні. Відлякувач герметичний і не боїться дощу, завдяки чому його можна повністю закопувати в землю, щоб він своїм виглядом не псував естетичний вигляд газону і не заважав газонокосарці.

Увага! При настанні заморозків з відлякувача рекомендується виймати батарейки (це продовжить термін служби приладу і обереже його від можливого пошкодження електролітом з розряджених елементів живлення). Відразу після установки відлякувача ущільнить ґрунт навколо нього якомога сильніше (це забезпечить максимально щільний контакт пристрою з ґрунтом, і, відповідно, максимальний радіус дії).

Комплект постачання:

- відлякувач кротів;
- батарейки (4 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 1000 кв.м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса так
тип батарейного відсіку висувний
тип віброгенератора електромеханічний
частота вібрації ~300 Гц
інтервали між вібраціями ~15 с
тривалість вібрації н/д
тип і кількість батарейок D, 4 шт.
ресурс 1 комплекта батарейок 4-6 міс.
габаритні розміри Ø5,7х38,0 см
вага (без батарейок) 200 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.