ВІДЛЯКУВАЧ ПТАХІВ БІОАКУСТИЧНИЙ LS-2001


LS-2001
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-2001LS-2001

Ціна:
1770 грн.
Наявність:
так


LS-2001 – це універсальний електронний прилад, призначений для відлякування птахів-шкідників на обширних мало відвідуваних територіях в світлий час доби. Живиться від мережі 220В (виносний блок живлення, в прилад подається 12В). Личить для саду, городу, виноградника, полігону, поля та інших місць. Площа дії – пів гектара. По відгуках покупців діє на шпаків, ластівок (до гніздування), щурок та інших птиць. Додатково може відлякувати польових мишей на відкритій ділянці, де полюють яструби та сови.

Принцип дії відлякувача полягає у відтворенні криків хижих птахів (яструбів, орлів, соколів, сов), які вони відтворюють під час полювання, а також тривожних криків дрібних птиць. Гучність звуку плавно регулюється. На ніч динамік блокується вбудованим датчиком освітленості.

У LS-2001 передбачено два режими роботи: "AUTO" – відтворення криків хижаків відбувається з періодичністю, заданою вбудованим таймером (від 5 до 30 хвилин) і "PIR" – відтворення криків відбувається при спрацьовуванні вбудованого інфрачервоного датчика руху (кут огляду датчика – до 130°, дальність спрацьовування – до 10 м).

LS-2001 рекомендується встановлювати на висоті від 1 до 2,5 метрів над рівнем землі, бажано під навісом, щоб забезпечити додатковий захист від дощу (можна повісити на стіну, паркан, дерево, стовп). Лінзу датчика руху потрібно періодично очищати від бруду з використанням м'якої серветки без використання розчинників.

Увага! Біоакустичні відлякувачі, до ряду з птахами-шкідниками, також лякають і свійську птицю (курей, качок і т.п.). Біоакустика слабо діє на міських птахів (горобців, голубів), оскільки вони не знають і не бояться криків хижаків, бо живуть поряд з людиною. Для досягнення максимальної ефективності відлякування біоакустичний відлякувач повинен використовуватися спільно з візуальним (табличкою, опудалом і т.п.), щоб птахи-шкідники не лише чули, але й бачили загрозу!

Комплект постачання:

- відлякувач;
- блок живлення;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 4000 кв.м
зона покриття (датчика) 130°x10 м
матеріал корпуса пластик
бризкозахист корпуса вертикально падаючі краплі води
кількість динаміків 1
звуковий тиск н/д
дискретність таймера 5-30 хв. / плавно
тип електроживлення 220В, БЖ 12В
датчик руху так
кнопка перевірки немає
світлові спалахи немає
габаритні розміри 11х17х13 см
вага (без аксесуарів) 550 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.