ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК УЛЬТРАЗВУКОВИЙ CD-100


CD-100
натисніть на картинку щоб збільшити
CD-100CD-100 CD-100CD-100

Ціна:
295 грн.
Наявність:
немає


порівняти відлякувач з іншими
CD-100 - це бюджетний відлякувач, призначений для персонального захисту людини від нападу агресивних бродячих собак. Оснащений світлодіодним ліхтариком. Максимальна дальність дії відлякувача складає близько 5-7 метрів. Ультразвуковий сигнал безперервний і генерується при натисненні на кнопку включення. У відлякувачі передбачено 3 режими роботи (трипозиційний перемикач розташований в нижній частині корпусу):

- "Ліхтарик". У цьому режимі при натисненні на кнопку включення безперервно світить світлодіодний ліхтарик, ультразвук не генерується;

- "Щадне відлякування". У цьому режимі при натисненні на кнопку включення безперервно світить світлодіодний ліхтарик та генерується ультразвуковий сигнал зниженої потужності. Даний режим рекомендується використовувати під час дресирування;

- "Сильне відлякування". У цьому режимі при натисненні на кнопку включення світлодіодний ліхтарик мерехтить та генерується ультразвуковий сигнал підвищеної потужності. Даний режим роботи призначений для відлякування.

Відлякувач живиться від стандартної 9В батарейки типу "Крона", яку можна купити на будь-якій розкладці і виготовляється в пластиковому корпусі жовтого кольору. Для носіння відлякувача на руці використовується ремінець.

CD-100, у поєднанні з голосовою командою, можна використовувати для дресирування собаки. З його допомогою можна відучити свого вихованця від шкідливих звичок, наприклад, гризти речі або підбирати на вулиці сторонні предмети.

CD-100 - це гуманний засіб самозахисту. Він відлякує собак ультразвуком абсолютно безшумно, не наносить їм фізичної шкоди і лише викликає у тварин короткочасний дискомфорт у вухах, а також дезорієнтацію в очах від мерехтіння ліхтарика в темний час доби. За допомогою даного відлякувача можна відганяти чужих собак від своєї.

Увага! Застосовувати ультразвуковий відлякувач потрібно на собаці, який або збирається проявляти агресію, або вже нападає (кидається, гавкає). Нападаюча тварина підсвідомо чекає від своєї жертви реакцію на напад і тому сприймає ультразвук набагато болючіше. Застосування відлякувача на спокійній собаці яка флегматично лежить (сидить, стоїть) і нікого не чіпає може викликати у неї агресію замість переляку! Також не рекомендується застосовувати відлякувач на бійцівських собаках, оскільки у них знижений больовий поріг і неприємного відчуття у вухах від ультразвука може виявитися недостатньо для зупинки собаки, особливо якщо вона дресирована.

Комплект постачання:

- відлякувач собак;
- батарейка (1 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
дальність дії н/д
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса немає
частота ультразвука ~25 кГц
ультразвуковий тиск ~125 дБ
генерація ультразвука звичайна
тип і кількість батарейок 6F22, 1 шт.
наявність ліхтарика так
наявність сирени немає
засіб для носіння ремінець
габаритні розміри 130х40х22 мм
вага (з батарейкою) 85 г
країна - виробник Китай
гарантійний термін 12 міс.