ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК УЛЬТРАЗВУКОВИЙ DAZER-2


DAZER-2
натисніть на картинку щоб збільшити
DAZER-2DAZER-2 DAZER-2DAZER-2

Ціна:
1350 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими
DAZER-2 - це портативний відлякувач собак зі світовим ім'ям. Виробляється в США. Призначений для індивідуального захисту людини від нападу агресивних собак та інших тварин. Не дивлячись на те, що з моменту появи DAZER-2 минуло вже більше 15 років, він до цих пір є одним з найпотужніших відлякувачів. Хоча дальність дії пристрою згідно інструкції з експлуатації складає близько 7 метрів, фактично сягає 12-15 метрів. Ультразвуковий сигнал безперервний і генерується при натиснутій кнопці ">>>>". Серед усіх кишенькових відлякувачів собак DAZER-2 має найбільший ультразвуковий динамік.

Відлякувач живиться від стандартної 9В батарейки типу"Крона" (ресурсу однієї батарейки вистачає на 1000 одинсекундних включень) і оснащений індикатором для перевірки працездатності. На його лицьовій стороні розташований червоний світлодіод, який безперервно світить при натисненні на кнопку ">>>>", що вказує на нормальну роботу ультразвукового динаміка.

DAZER-2 оснащений знімною металевою скобою за допомогою якої відлякувач можна носити на поясі або зачепивши за край кишені. У разі небезпеки відлякувач легко вихоплються і добре лягає в руку.

DAZER-2, у поєднанні з голосовою командою, можна використовувати для дресирування собак. З його допомогою можна відучити свого собаку від шкідливих звичок (наприклад, гризти речі або підбирати сторонні предмети), а також відігнати чужого собаку від своєї.

Хоча відлякувач був розроблений для працівників поштової служби США, він також буде корисний бігунам, велосипедистам, дачникам, грибникам, мисливцям, собаківникам. Прилад відлякує собак абсолютно безшумно і не наносить їм фізичної шкоди. Дія ультразвука викликає у тварин лише короткочасний дискомфорт у вухах.

Увага! Застосовувати ультразвуковий відлякувач потрібно на собаці, який або збирається проявляти агресію, або вже нападає (кидається, гавкає). Нападаюча тварина підсвідомо чекає від своєї жертви реакцію на напад і тому сприймає ультразвук набагато болючіше. Застосування відлякувача на спокійній собаці яка флегматично лежить (сидить, стоїть) і нікого не чіпає може викликати у неї агресію замість переляку! Також не рекомендується застосовувати відлякувач на бійцівських собаках, оскільки у них знижений больовий поріг і неприємного відчуття у вухах від ультразвука може виявитися недостатньо для зупинки собаки, особливо якщо вона дресирована.

Комплект постачання:

- відлякувач собак;
- батарейка (1 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
дальність дії 7 м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса немає
частота ультразвука ~24,3 кГц
ультразвуковий тиск ~116,5 дБ
генерація ультразвука звичайна
тип і кількість батарейок 6F22, 1 шт.
наявність ліхтарика немає
наявність сирени немає
засіб для носіння скоба
габаритні розміри 115х50х35 мм
вага (з батарейкою) 125 г
країна - виробник США
гарантійний термін 12 міс.