ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК УЛЬТРАЗВУКОВИЙ J-1003


J-1003
натисніть на картинку щоб збільшити
J-1003J-1003 J-1003J-1003

Ціна:
750 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими
J-1003 призначений для індивідуального захисту людини від нападу агресивних собак. На даний час це один з найпотужніших, багатофункціональних і, у той же час, мініатюрних ультразвукових відлякувачів, які можна покласти в кишеню. Оснащений яскравим світлодіодним ліхтариком та звуковою сиреною, яка може бути корисна для залучення до себе уваги, наприклад, при нападі грабіжників. Максимальна дальність дії пристрою згідно інструкції з експлуатації складає 20 метрів (фактично, близько 15 метрів). Ультразвуковий сигнал безперервний і генерується при натисканні кнопки "FIRE" (світлодіодний ліхтарик при цьому яскраво мерехтить, що створює додатковий відлякуючий ефект).

Відлякувач має два ультразвукові динаміки замість одного, що істотно підвищує його надійність. При випадковому пошкодженні одного динаміка другий продовжить роботу.

J-1003 живиться від вбудованого акумулятора. Завдяки цьому не буде постійних витрат на покупку нових елементів живлення, що важливо при інтенсивній експлуатації відлякувача. Відлякувач оснащений засобами діагностики працездатності. На його лицьовій стороні розташовано 2 індикатори: зелений, який показує стан заряду акумулятора (світить або блимає при натисненні на кнопку "FIRE" або "LAMP", тобто при включенні світлодіодного ліхтарика) і червоний, який показує стан ультразвукового та звукового каналів (блимає при натисненні на кнопку "FIRE" або "ALARM", тобто при включенні ультразвукових динаміків або сирени).

Для тих, хто ходить в басейн, спортзал або куди інде, де потрібно залишати особисті речі без нагляду, в приладі передбачений особливий "охоронний" режим роботи. Він полягає в тому, що до відлякувача підключається спеціальний трьохкінцевий кабель (входить в комплект), а два інших кінця "закільцьовують" довкола, наприклад, ручок сумки і батареї. Сам відлякувач перемикається в режим "ALARM" і ховається. Якщо зловмисник не знає про відлякувач і спробує забрати сумку, контакти кабелю розімкнуться і включиться гучна сирена.

Відлякувач може виготовлятися в пластиковому корпусі червоного (базовий колір), жовтого, синього або бірюзового кольорів. Для носіння відлякувача на руці можна використовувати ремінець.

J-1003 - це гуманний засіб самозахисту. Він відлякує собак ультразвуком абсолютно безшумно, не наносить їм фізичної шкоди і лише викликає у тварин короткочасний дискомфорт у вухах, а також дезорієнтацію очах (від світлових спалахів ліхтарика), особливо в темний час доби. З його допомогою також можна відганяти чужих собак від своєї.

Увага! Застосовувати ультразвуковий відлякувач потрібно на собаці, який або збирається проявляти агресію, або вже нападає (кидається, гавкає). Нападаюча тварина підсвідомо чекає від своєї жертви реакцію на напад і тому сприймає ультразвук набагато болючіше. Застосування відлякувача на спокійній собаці яка флегматично лежить (сидить, стоїть) і нікого не чіпає може викликати у неї агресію замість переляку! Також не рекомендується застосовувати відлякувач на бійцівських собаках, оскільки у них знижений больовий поріг і неприємного відчуття у вухах від ультразвука може виявитися недостатньо для зупинки собаки, особливо якщо вона дресирована.

Комплект постачання:

- відлякувач собак;
- тривожний кабель;
- зарядний блок;
- ремінець;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
дальність дії 20 м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса немає
частота ультразвука ~25 кГц
ультразвуковий тиск ~125 дБ
генерація ультразвука звичайна
тип і кількість батарейок вбудований акумулятор
наявність ліхтарика так
наявність сирени так
засіб для носіння ремінець
габаритні розміри 75х55х21 мм
вага (без упаковки) 65 г
країна - виробник Китай
гарантійний термін 12 міс.