ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК УЛЬТРАЗВУКОВИЙ КУОС


KUOS
натисніть на картинку щоб збільшити
KUOSKUOS

Ціна:
350 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими
КУОС - це найменший та найлегший відлякувач серед усіх представлених на сайті. Має форму циліндра з однією кнопкою включення. Виробляється в Україні. Зроблений за принципом "нічого зайвого" і призначений для індивідуального захисту людини від нападу агресивної собаки. Дальність дії пристрою складає близько 5 метрів. Ультразвуковий сигнал безперервний і генерується при натисненій кнопці включення.

Відлякувач живиться від однієї батарейки типу "23A", яка часто використовується в пультах автомобільної сигналізації та оснащений індикатором для перевірки працездатності. На лицьовій стороні відлякувача розташований зелений світлодіод, який безперервно світиться при натисненні на кнопку включення, що вказує на нормальну роботу ультразвукового динаміка.

КУОС оснащений коротким ремінцем з карабіном за допомогою якого відлякувач можна чіпляти, наприклад, на зв'язку ключів і носити як брелок.

Відлякувач, у поєднанні з голосовою командою господаря, можна використовувати для дресирування свого собаки. З його допомогою можна відучити тварину від шкідливих звичок (наприклад, гризти речі або підбирати на вулиці сторонні предмети та їжу), а також допоможе відігнати чужу собаку від своєї.

КУОС відлякує собак абсолютно безшумно і не наносить їм фізичної шкоди. Дія ультразвука викликає у тварин лише короткочасний дискомфорт у вухах.

Увага! Застосовувати ультразвуковий відлякувач потрібно на собаці, який або збирається проявляти агресію, або вже нападає (кидається, гавкає). Нападаюча тварина підсвідомо чекає від своєї жертви реакцію на напад і тому сприймає ультразвук набагато болючіше. Застосування відлякувача на спокійній собаці яка флегматично лежить (сидить, стоїть) і нікого не чіпає може викликати у неї агресію замість переляку! Також не рекомендується застосовувати відлякувач на бійцівських собаках, оскільки у них знижений больовий поріг і неприємного відчуття у вухах від ультразвука може виявитися недостатньо для зупинки собаки, особливо якщо вона дресирована.

Комплект постачання:

- відлякувач собак;
- батарейка (1 шт.);
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
дальність дії 5 м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса немає
частота ультразвука ~25 кГц
ультразвуковий тиск ~110 дБ
генерація ультразвука звичайна
тип і кількість батарейок A23, 1 шт.
наявність ліхтарика немає
наявність сирени немає
засіб для носіння кільце
габаритні розміри Ø22х78 мм
вага (з батарейкою) 35 г
країна - виробник Україна
гарантійний термін 12 міс.