ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК, ПТАХІВ, ГРИЗУНІВ LEAVEN LS-928


LS-928
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-928LS-928 LS-928LS-928

Ціна:
1290 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-928 - це універсальний відлякувач з двома різнотипними динаміками. Призначений для гуманної боротьби з собаками, котами, лисицями, а також гризунами, птахами, кажанами. Відлякувач може використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці. Відлякувач в безперервному режимі генерує нечутні людині ультразвукові хвилі змінної частоти (ефективна дальність до 17 м, кут розсіяння 90°), які створюють шкідникам дискомфорт і вимушують їх вирушати в інше місце. Відлякувач характеризується низьким енергоспоживанням (близько 1,5 Вт), завдяки чому навіть цілодобова його експлуатація не потребує великих витрат.

Відлякувач створює неприємний тиск на слух шкідників, який посилюється по мірі наближення до працюючого пристрою. LS-928 покриває ультразвуковими хвилями достатньо обширну територію: до 230 кв.м на вулиці і до 468 кв.м в приміщенні (площа дії збільшується за рахунок вторинного віддзеркалення від стін). Зупиняючий ефект досить хороший, особливо якщо у тварини немає проблем з органами слуху.

Відлякувач захищений кожухом від вертикально падаючих опадів, його можна вішати на стіну або стовп. Живлення відлякувача здійснюється через 9В блок живлення від електромережі 220В (довжина кабелю живлення разом з подовжувачем складає 7 м). Відлякувач також оснащений засобом індикації працездатності. На його лицьовій стороні розташований світлодіодний індикатор червоного кольору, який вказує на роботу ультразвукового динаміка.

Увага! При встановленні відлякувача зовні приміщення в місці без зовнішнього накриття потрібно стежити за тим, щоб ультразвукові динаміки не були направлені вгору, оскільки у цьому випадку на них може потрапити дощова вода або сніг, що призведе до істотного зменшення ефективності відлякування та поломки відлякувача!

Комплект постачання:

- відлякувач з кожухом;
- шнур живлення (6 м);
- блок живлення;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 230 кв.м (вулиця),
468 кв.м (приміщення)
зона покриття 90°x17 м
матеріал корпуса пластик
бризкозахист корпуса вертикально падаючі краплі води
частота ультразвука 20-65 кГц
ультразвуковий тиск ~130 дБ
генерація ультразвука неперервна
тип електроживлення 220В, 1.5 Вт
кнопка перевірки немає
світлові спалахи немає
габаритні розміри 14,0х12,2х11,0 см
вага (без аксесуарів) 275 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.