ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК ТА КОТІВ СТАЦІОНАРНИЙ LEAVEN LS-937CD


LS-937CD
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-937CDLS-937CD LS-937CDLS-937CD

Ціна:
1050 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-937CD - це стаціонарний відлякувач, призначений для гуманного захисту від бездомних собак і котів території ділянки, газону, тераси, в'їзних воріт, приміщень складу, тощо. Пристрій в безперервному режимі генерує нечутні людині ультразвукові хвилі змінної частоти (ефективна дальність 15 м, кут розсіяння 90°), які створюють тваринам дискомфорт і примушують їх триматися осторонь або вирушати в інше місце. Відлякувач характеризується низьким енергоспоживанням (близько 1,5 Вт), завдяки чому навіть цілодобова його експлуатація не потребує великих витрат.

Відлякувач створює неприємний для собак і котів тиск на слух, який посилюється по мірі наближення тварини до працюючого приладу. LS-937CD покриває ультразвуковими хвилями досить обширну територію (до 200 кв.м), проте його зупиняючий ефект і час відходу тварини із зони, що захищається, може бути разним. Це визначається індивідуальними особливостями тварини, зокрема, здоров'ям органів слуху і, відповідно, можливістю терпіти неприємні і навіть больові відчуття у вухах заради, наприклад, отримання подачки.

Відлякувач захищений від вертикально падаючих опадів, його можна вішати на стіну або стовп. Живлення відлякувача здійснюється через 9В блок живлення від електромережі 220В (довжина кабелю живлення разом з подовжувачем складає 7 м). Відлякувач також оснащений засобом індикації працездатності. На його лицьовій стороні розташований світлодіодний індикатор червоного кольору, який вказує на роботу ультразвукового динаміка.

Увага! При встановленні відлякувача зовні приміщення в місці без зовнішнього накриття потрібно стежити за тим, щоб ультразвуковий динамік не був направлений вгору, оскільки у цьому випадку на нього може потрапити дощова вода або сніг, що призведе до істотного зменшення ефективності відлякування та поломки відлякувача!

Комплект постачання:

- відлякувач з кожухом;
- шнур живлення (6 м);
- блок живлення;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 200 кв.м
зона покриття 90°x15 м
матеріал корпуса пластик
бризкозахист корпуса вертикально падаючі краплі води
частота ультразвука 16-23 кГц
ультразвуковий тиск ~130 дБ
генерація ультразвука неперервна
тип електроживлення 220В, 1.5 Вт
кнопка перевірки немає
світлові спалахи немає
габаритні розміри 14,5х13,8х8,2 см
вага (без аксесуарів) 255 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.