ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК УЛЬТРАЗВУКОВИЙ LEAVEN LS-977


LS-977
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-977LS-977 LS-977LS-977

Ціна:
420 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-977 - це простій в експлуатації портативний відлякувач собак в міцному пластиковому корпусі. Призначений для захисту людини від нападу агресивних собак. Максимальна дальність дії LS-977 складає близько 6 метрів. Ультразвуковий сигнал переривистий (імпульсний) і генерується при натисненні на кнопку в центрі корпусу.

Відлякувач живиться від стандартної 9В батарейки типу "Крона" (для заміни батарейки в комплект входить спеціальна викрутка) та оснащений індикатором працездатності. На лицьовій стороні відлякувача розташований червоний світлодіод, який моргає при натисненій кнопці, що вказує на включення і виключення ультразвукового динаміка, тобто на його нормальну імпульсну роботу. LS-977 оснащений знімною пластиковою скобою за допомогою якої відлякувач можна носити на поясі або зачепити за край кишені.

LS-977 - це гуманний і в той же час безшумний засіб самозахисту. Для відлякування достатньо направити динамік пристрою убік тварини, натиснути і тримати кнопку включення ультразвуку. Відлякувач не завдає тваринам фізичної шкоди, а лише викликає у них короткочасний дискомфорт у вухах.

Увага! Застосовувати ультразвуковий відлякувач потрібно на собаці, який або збирається проявляти агресію, або вже нападає (кидається, гавкає). Нападаюча тварина підсвідомо чекає від своєї жертви реакцію на напад і тому сприймає ультразвук набагато болючіше. Застосування відлякувача на спокійній собаці яка флегматично лежить (сидить, стоїть) і нікого не чіпає може викликати у неї агресію замість переляку! Також не рекомендується застосовувати відлякувач на бійцівських собаках, оскільки у них знижений больовий поріг і неприємного відчуття у вухах від ультразвука може виявитися недостатньо для зупинки собаки, особливо якщо вона дресирована.

Комплект постачання:

- відлякувач собак;
- викрутка та гвинтик;
- батарейка (1 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
дальність дії 6 м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса немає
частота ультразвука 20-25 кГц
ультразвуковий тиск ~135 дБ
генерація ультразвука імпульсна
тип і кількість батарейок 6F22, 1 шт.
наявність ліхтарика немає
наявність сирени немає
засіб для носіння скоба
габаритні розміри 94х60х27 мм
вага (з батарейкою) 85 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.