ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК УЛЬТРАЗВУКОВИЙ LEAVEN LS-977F


LS-977F
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-977FLS-977F LS-977FLS-977F

Ціна:
498 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-977F - це відлякувач собак в красивому глянсовому корпусі. Є покращеною версією моделі LS-977 і призначений для особистого захисту людини від нападу агресивних собак. Оснащений світлодіодним ліхтариком. Максимальна дальність дії пристрою згідно інструкції з експлуатації складає 10 метрів (з нашого досвіду - близько 5-7 метрів). Ультразвуковий сигнал переривчастий (імпульсний) і генерується при натисненні на одну з кнопок (?) або (?O). Живлення від стандартної 9В батарейки типа "Крона", яку можна купити на будь-якій розкладці.

В LS-977F передбачено 3 режими роботи (активуються при натисненні на одну з трьох кнопок на корпусі):

- "Ліхтарик". У цьому режимі при натисненні на кнопку (O) світить лише ліхтарик, ультразвук не генерується;

- "Відлякування без світлових спалахів". У цьому "полегшеному" режимі відлякування при натисненні на кнопку (?) генерується ультразвуковий сигнал без мерехтіння світлодіодного ліхтарика;

- "Відлякування зі світловими спалахами". У цьому "посиленому" режимі відлякування при натисненні на середню кнопку (?O) генерується ультразвуковий сигнал і одночасно мерехтить світлодіодний ліхтарик. Даний режим відлякування особливо ефективний в темряві, оскільки світлові спалахи додатково дезорієнтують собак.

LS-977F - це гуманний засіб самозахисту. Для відлякування достатньо направити динамік пристрою убік тварини, натиснути і тримати одну з кнопок включення ультразвука (?) або (?O). Прилад працює безшумно, не наносить тваринним фізичної шкоди і лише викликає у них короткочасний дискомфорт у вухах, а також дезорієнтацію в очах від мерехтливого ліхтарика в темний час доби.

Увага! Застосовувати ультразвуковий відлякувач потрібно на собаці, який або збирається проявляти агресію, або вже нападає (кидається, гавкає). Нападаюча тварина підсвідомо чекає від своєї жертви реакцію на напад і тому сприймає ультразвук набагато болючіше. Застосування відлякувача на спокійній собаці яка флегматично лежить (сидить, стоїть) і нікого не чіпає може викликати у неї агресію замість переляку! Також не рекомендується застосовувати відлякувач на бійцівських собаках, оскільки у них знижений больовий поріг і неприємного відчуття у вухах від ультразвука може виявитися недостатньо для зупинки собаки, особливо якщо вона дресирована.

Комплект постачання:

- відлякувач собак;
- батарейка (1 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
дальність дії 10 м
матеріал корпуса пластик
водостійкість корпуса немає
частота ультразвука 20-25 кГц
ультразвуковий тиск ~135 дБ
генерація ультразвука імпульсна
тип і кількість батарейок 6F22, 1 шт.
наявність ліхтарика так
наявність сирени немає
засіб для носіння немає
габаритні розміри 120х45х22 мм
вага (з батарейкою) 90 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.