ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК ТА КОТІВ СТАЦІОНАРНИЙ LEAVEN LS-987F


LS-987F
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-987FLS-987F LS-987FLS-987F

Ціна:
1500 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-987F призначений для захисту від бродячих собак і котів території ділянки, газону, тераси, в'їзних воріт, приміщень складу, кухні, тощо. Прилад оснащений вбудованим тепловим датчиком руху (дальність спрацьовування до 12 м, кут огляду 70°) по сигналу якого починається генерація нечутних людині ультразвукових хвиль змінної частоти, а також мерехтіння двох яскравих світлодіодів. Така дія створює тваринам дискомфорт і примушує їх триматися осторонь або вирушати в інше місце. Після виходу тварини із зони огляду датчика руху ультразвук та світлодіоди вимикаються і прилад повертається в режим очікування.

схема покриття LS-987F
схема огляду ІЧ-датчика руху
відлякувача LS-987F

LS-987F, на відміну від звичайних стаціонарних відлякувачів, ефективніше впливає на тварин, особливо на тих, які наближаються до приладу збоку або ззаду. Це пов'язано з тим, що ультразвуковий тиск на слух собаки або кота наростає не плавно (по мірі наближення тварини до працюючого відлякувача), а виникає різко і раптово (як тільки тварина потрапила у зону огляду датчика руху). Світлове мерехтіння також вносить відчутний вклад у відлякування. Якщо з якоїсь причини мерехтіння стало небажаним (наприклад, заважає сусідам), тоді на світлодіоди можна наклеїти чорну ізоляційну стрічку. захищений від вертикально падаючих опадів, його можна вішати на стіну або стовп, встановлювати над поверхнею землі на 50-ти сантиметровий пластиковий кронштейн, або ж просто ставити на рівну тверду поверхню. Живлення відлякувача здійснюється або через 9В блок живлення від електромережі 220В (довжина шнура близько 1,5 м), або, у разі відсутності розетки, від 9В батарейок.

Відлякувач оснащений засобом діагностики працездатності. На його лицьовій стороні розташована кнопка перевірки генерації ультразвукових хвиль, при натисненні на яку ультразвуковий динамік перемикається в чутний людині діапазон.

Корпус відлякувача і його захисний кожух виготовлені з пластика темно-зеленого кольору, завдяки чому прилад добре зливається з навколишньою рослинністю і своїм виглядом не псує ландшафтний дизайн ділянки.

Увага! При встановленні відлякувача зовні приміщення в місці без зовнішнього накриття потрібно стежити за тим, щоб:

1. Ультразвуковий динамік не був направлений вгору, оскільки у цьому випадку на нього може потрапити дощова вода або сніг, що призведе до істотного зменшення ефективності відлякування та поломки відлякувача!

2. На лицьову панель відлякувача не потрапляли прямі сонячні промені, оскільки в цьому випадку датчик руху буде тимчасово "засліплений" і не спрацьовуватиме на тварин, що наближаються.

Комплект постачання:

- відлякувач з кожухом;
- кронштейн (50 см);
- блок живлення;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 85 кв.м
зона покриття 70°x12 м
матеріал корпуса пластик
бризкозахист корпуса вертикально падаючі краплі води
частота ультразвука 18-24 кГц
ультразвуковий тиск н/д
генерація ультразвука по сигналу датчика руху
тип електроживлення 220В / батарейки 6F22, 2 шт.
кнопка перевірки так
світлові спалахи так
габаритні розміри 11,0х10,0х9,5 см
вага (без аксесуарів) 250 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.