ВІДЛЯКУВАЧ СОБАК ТА КОТІВ СТАЦІОНАРНИЙ LEAVEN LS-987S


LS-987S
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-987SLS-987S LS-987SLS-987S LS-987SLS-987S

Ціна:
1440 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-987S призначений для захисту від бродячих собак і котів території ділянки, газону, тераси, в'їзних воріт, приміщень складу, тощо. Прилад оснащений вбудованим тепловим датчиком руху (максимальна дальність спрацьовування 12 м, кут огляду 70°) по сигналу якого відбувається генерація нечутних людині ультразвукових хвиль змінної частоти. Ці хвилі створюють тваринним дискомфорт і примушують їх триматися осторонь або вирушати в інше місце. Після виходу тварини із зони огляду датчика руху ультразвук вимикається і прилад повертається в режим очікування.

схема покриття LS-987S
схема огляду ІЧ-датчика руху
відлякувача LS-987S

LS-987S, на відміну від ультразвукових відлякувачів неперервної дії, ефектніше впливає на тварин, особливо на тих, які підходять до приладу збоку або ззаду. Це пов'язано з тим, що ультразвуковий тиск на слух собаки або кота наростає не плавно (по мірі наближення тварини до працюючого відлякувача), а виникає різко і раптово (як тільки тварина потрапила в зону огляду датчика руху).

Відлякувач захищений від вертикально падаючих опадів, його можна вішати на стіну або стовп, встановлювати над поверхнею землі на 50-ти сантиметровий пластиковий кронштейн, або ж просто ставити на рівну тверду поверхню. Живлення відлякувача здійснюється або через 9В блок живлення від електромережі 220В (довжина шнура близько 1,5 м), або, у разі відсутності розетки, від 9В батарейок.

Відлякувач оснащений засобами індикації та діагностики працездатності. На його лицьовій стороні розташовані світлодіодний індикатор червоного кольору, який вказує на спрацьовування датчика руху, а також кнопка перевірки генерації ультразвукових хвиль, при натисненні на яку ультразвуковий динамік перемикається в чутний людині діапазон.

Корпус відлякувача і його захисний кожух виготовлені з пластика темно-зеленого кольору, завдяки чому пристрій добре зливається з навколишньою рослинністю і своїм виглядом не псує ландшафтний дизайн ділянки.

Увага! При встановленні відлякувача зовні приміщення в місці без зовнішнього накриття потрібно стежити за тим, щоб:

1. Ультразвуковий динамік не був направлений вгору, оскільки у цьому випадку на нього може потрапити дощова вода або сніг, що призведе до істотного зменшення ефективності відлякування та поломки відлякувача!

2. На лицьову панель відлякувача не потрапляли прямі сонячні промені, оскільки в цьому випадку датчик руху буде тимчасово "засліплений" і не спрацьовуватиме на тварин, що наближаються.

Комплект постачання:

- відлякувач з кожухом;
- кронштейн (50 см);
- блок живлення;
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 85 кв.м
зона покриття 70°x12 м
матеріал корпуса пластик
бризкозахист корпуса вертикально падаючі краплі води
частота ультразвука 18-24 кГц
ультразвуковий тиск н/д
генерація ультразвука по сигналу датчика руху
тип електроживлення 220В / батарейки 6F22, 2 шт.
кнопка перевірки так
світлові спалахи немає
габаритні розміри 11,0х10,0х9,5 см
вага (без аксесуарів) 240 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.