ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ, ГАДЮК, ВУЖІВ LEAVEN LS-107


LS-107
натисніть на картинку щоб збільшити
LS-107LS-107 LS-107LS-107

Ціна:
990 грн.
Наявність:
такпорівняти відлякувач з іншими


інформація про виробника
LS-107 - це потужний електронний пристрій, який допоможе прогнати змій, гадюк, вужів з ділянки, городу, газону. Принцип його роботи - періодичні ударні вібрації від мотора з ексцентриком, що створює неприємний і лякаючий ефект для плазунів і змушує їх протягом декількох днів йти в спокійніше місце, подалі від відлякувача. Інтервали між вібраціями змінні, завдяки чому на 20-30% подовжується ресурс елементів живлення.

Відлякувач має міцний алюмінієвий корпус, стійкий до корозії. Джерело живлення LS-107 - батарейки, які забезпечують стабільну роботу приладу, незалежно від погодних умов. У відлякувачі передбачений висувний батарейний відсік, завдяки чому можна легко і швидко міняти розряджені елементи живлення без викопування із землі всього відлякувача.

Для початку роботи необхідно відкрутити верхню кришку, вставити батарейки з урахуванням полярності, закрутити кришку до упору і встановити відлякувач в землю під кутом близько 30 градусів до її поверхні. Жодні додаткові налаштування не потрібні. Відлякувач герметичний і не боїться дощу. У разі крайньої необхідності відлякувач можна повністю закопувати в землю, щоб він своїм виглядом не псував естетичний вигляд газону і не заважав газонокосарці.

Увага! При настанні заморозків з відлякувача рекомендується виймати батарейки (це продовжить термін служби приладу і обереже його від можливого пошкодження електролітом з розряджених елементів живлення). Відразу після установки відлякувача ущільнить ґрунт навколо нього якомога сильніше (це забезпечить максимально щільний контакт пристрою з ґрунтом, і, відповідно, максимальний радіус дії).

Комплект постачання:

- відлякувач змій;
- батарейки (4 шт.);
- інструкція;
- упаковка.

Технічні характеристики:

Параметр Значення
площа дії 300 кв.м
матеріал корпуса алюміній
водостійкість корпуса так
тип батарейного відсіку висувний
тип віброгенератора мотор з ексцентриком
частота вібрації н/д
інтервали між вібраціями 15-75 с
тривалість вібрації 1,5-3,5 с
тип і кількість батарейок D, 4 шт.
ресурс 1 комплекта батарейок ~10 міс.
габаритні розміри Ø6,5х41,5 см
вага (без батарейок) 400 г
країна - виробник Тайвань
гарантійний термін 12 міс.