логотип головна   ·   доставка   ·   гарантія   ·   контакти

(044) 221-35-86  
     
логотип

 ВСІ РОЗДІЛИ > ДОСТАВКА

ДОСТАВКА ТОВАРА

Товар можна забрати самостійно за попередньою домовленістю у нас в київському офісі (див. схему проїзду), або можна замовити доставку по Києву, яка здійснюється кур'єром в будні дні (у вихідні - за домовленністю), протягом 24 годин (при наявності товару на складі) з моменту замовлення або надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Вартість доставки по Києву: 40 грн.

Доставка по Україні здійснюється через Нову пошту або Інтайм. Відправлення здійснюється протягом 24 годин (при наявності товару на складі) з моменту замовлення або надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Час пересилання залежить від дальності транспортування і визначається перевізником. Вартість пересилання залежить від вартості замовлення, дальності транспортування і визначається перевізником.

-----------------------------------

Порядок пересилання товару по Україні з післяплатою (оплата при одержанні) через Нову пошту:

- покупець по телефону або ел. пошті вказує найменування і кількість потрібних йому приладів, свої ПІБ, місто і номер контактного мобільного телефону, бажане відділення Нової пошти;
- після одержання замовлення ми здійснюємо відправлення і повідомляємо покупцю номер товаро-транспортної накладної (ТТН);
- після прибуття посилки покупець іде у відділення Нової Пошти, отримує посилку і оплачує її вартість + послуги перевізника.
- для отримання посилки покупець повинен знати номер ТТН, мати при собі документ що посвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення), а також, у випадку відправленняпосилки на юр. особу, мати довіреність або довірчий лист від фірми з мокрою печаткою на право отримання даної посилки.

Відлякувачі і знищувачі купити по безготівці з ПДВ в Києві і Україні (Дніпро, Львів, Одеса, Харків та інші міста).