логотип головна   ·   доставка   ·   гарантія   ·   контакти

(044) 221-35-86  
     
логотип

 ВСІ РОЗДІЛИ > ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ НА ТОВАР

1. Гарантія працездатності. Ми продаємо тільки якісний товар, який пройшов передпродажну перевірку. На всі прилади ми даємо офіційну гарантію на термін від 6 місяців до 2 років залежно від моделі. Адреси та телефони, куди можна звернутися у разі поломки, завжди вказані в нашому гарантійному талоні. Наша гарантія продовжується на той термін, протягом якого прилад знаходиться в ремонті.

Гарантійному ремонту НЕ підлягають прилади, у яких є механічні пошкодження, сліди самостійної заміни деталей, удару, пошкоджені або відсутні гарантійні наклейки. Затоплення, надмірний нагрів або переохолодження, удар струмом, псування електроніки електролітом батарейок, використання не передбачених виробником аксесуарів також позбавляє Вас права на безкоштовний ремонт.

 

2. Гарантія повернення. Якщо з якої-небудь причини товар Вам не підійшов, то відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право протягом 14 днів з дня покупки повернути товар і отримати назад свої гроші. Якщо Ви перебуваєте в Києві, то вам достатньо зателефонувати і привезти товар в наш офіс (див. схему проїзду). Якщо Ви перебуваєте в іншому місті України - потрібно зателефонувати нам і відправити товар на відділення Нової пошти. Після отримання та перевірки товару ми повертаємо гроші на вашу банківську карту.

Повернення товару можливе за умови, що покупцем збережені видаткові документи (товарний чек або накладна, гарантійний талон), упаковка, комплектність і товарний вигляд (прилад не має слідів використання).

Відлякувачі і знищувачі купити по безготівці з ПДВ в Києві і Україні (Дніпро, Львів, Одеса, Харків та інші міста).