ВІДЛЯКУВАЧІ ЗМІЙ ДЛЯ ДІЛЯНКИ, ГОРОДУ, ДАЧІ


Відлякувач змій, вужів,
гадюк Leaven LS-107
LS-107

Ціна: 900 грн.

метал, герметичний,
мотор з ексцентриком,
змінна циклічність,
4 батарейки типу "D",
300 кв.м
детальніше        порівняти
  Відлякувач кротів, змій
Leaven LS-997MR
LS-997MR

Ціна: 900 грн.

метал, герметичний,
мотор з ексцентриком,
змінна циклічність,
4 батарейки типу "D",
300 кв.м (від змій)
детальніше        порівняти
   


На що потрібно звернути увагу при покупці відлякувача змій:

Площа дії. Рекомендуємо купити відлякувач змій з 30-50% запасом за площею дії, оскільки в рихлому грунті ефективність відлякування відчутно знижується.

Радіус дії. Площа дії електронного пристрою для боротьби зі зміями має форму кола і їй відповідає певний радіус дії, наприклад, для площі 300 м² (3 сотки) ≈ 10 м.

Матеріал та герметичність корпусу. Відлякувач з металу (алюмінію) міцний і добре передає вібрацію в грунт. Якщо корпус герметичний - тоді відлякувач можна повністю закопувати в землю, щоб він не псував естетичний вигляд і не заважав газонокосарці.

Тип віброгенератора. Бувають електромеханічні (подібно до мобільного телефону) та у вигляді мотора з ексцентриком. Останні, за інших рівних умов, забезпечують сильніший вібраційний удар і, відповідно, більш надійний захист від змій.

Електромеханічний віброгенератор
електромеханічний віброгенератор (більш дешевий)
Віброгенератор у вигляді мотору з ексцентриком
віброгенератор - мотор з ексцентриком (більш потужний)

Циклічність вібрації. Може бути постійна (відлякувач вібрує через рівні проміжки часу) і змінна. У випадку змінної вібрації економиться ресурс елементів живлення.

Тип батарейного відсіку. Висувний відсік - це конструктивна особливість, за наявності якої батарейки можна міняти без викопування із землі всього відлякувача. На даний час є практично у всіх відлякувачів змій за винятком найдешевших.


Висувний батарійний відсік
висувний батарійний відсік

Наявність вбудованого підсвічування. Це декоративна функція, яка автоматично включається з настанням сутінків. На відлякування змій практично не впливає, при цьому швидше розряджає елементи живлення.


На що потрібно звернути увагу під час експлуатації відлякувача змій:

Чим сильніше буде ущільнена земля в місці установки приладу для відлякування змій, тим вище буде ефективність боротьби зі зміями.

Не залишайте старі батарейки у відлякувачі. Це збереже засіб від змій від псування електролітом і, відповідно, забезпечить довший термін служби.

Перші декілька днів після установки лякалки буде видно підвищену активність змій. Це пов'язано з тим, що змії будуть вибиратися зі свої нір і уповзати в інше, спокійніше місце, поза зоною дії відлякувача.

Ультразвуковий відлякувач змій - це помилковий термін! Правильно казати - вібраційний. Гадюки, вужі та інші плазуни не чують ультразвук, проте гарно відчувають тремтіння землі. Частота вібрації в змієпугах не перевищує 1000 Гц, що набагато нижче за умовний поріг ультразвука в 20 000 Гц.